Tag: koka

SKEMA/Kush është “koka” e kartelit më të madh shqiptar të kokainës,...

Dritan Rexhepi është personi në krye të kartelit më të madh shqiptar të drogës, që u shkatërrua sot pas një operacioni ndërkombëtar, që u...

Koka e Ndrangheta-s në Ballkan, Italia kërkon ekstradimin e “Xhaxhait”

Italia ka kërkuar ekstradimin e Bujar Sejdinaj, i njohur ndryshe si "Xhaxhai’’ pasi  u arrestua për 20 kg kokainë në Spanjë. Sejdinaj njihet si anëtar...

Kush është “koka” e grupit të trafikantëve të 40 mln eurove...

Detaje te reja jane mesuar nga operacioni antidroge Shqiperi-Itali. Burime per abcnews.al kane njoftuar se kreu i grupit kriminal eshte Robert Myftari, 47 vjec...

Shenjat e dhimbjes së kokës nga sinoziti, pse shkaktohet dhe si...

Të gjithë personat që mjekohen për një ose më shumë sëmundje kronike, si: diabet, reumatizëm, fibrozë cistike etj.), janë të predispozuar të kapin virozat...

VIDEO/ U shpërthye zyra e LSI, reagon ministri Koka: Vepër e...

Ministri i LSI, Lefter Koka ka reaguar pas shpërthimit që ndodhi në zyrën elektorale në Durrë. Gjatë një deklarate për mediat, Koka e cilësoi...