Tag: Klodian Zoto

Lulzim Basha: Kjo është skema që shpeton 2.2 miliardë nga grabitja....

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha intervistën e parë për këtë sezon politik për emisionin “Open” në Top Channel, ku para moderatores Eni...

Malltezi: Kemi dosjen e plotë të inceneratorëve, Klodian Zoto  si sekser...

Skandali i inceneratorëve, ndërtimin e të cilëve e ka dhënë me koncension qeveria Rama, duket se përbën një nga aferat korruptive më të mëdha...

SKANDAL & FAKTE/ Afera e inceneratorëve, si e shiti Klodian Zoto...

Zbulohen fakte të reja për Klodian Zoton, njeriun misterioz i cili pa garë fare ka përfituar 178 milionë euro për ndërtimin e tre inceneratorëve...

FOTO & EMRI/ Berisha denoncon aferën 220 milionë euroshe, ja kush...

Ish-kryeministri Sali Berisha në seancën parlamentare të ditës së sotme ku diskutohej projektrezoluta “për dënimin e fenomenit të dhunës në familje dhe marrjen e...