Tag: Klajdi Myrta

EMRI/ Elbasan, i dehuri plagos me thikë dy të moshuar dhe...

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit, në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë arrestimin në flagrancë të Klajdi Myrta, 27 vjeç banues në fshatin...