Tag: Kim kardashian

FOTO/Nënë e 4 fëmijëve, Kim Kardashian në super formë gjatë pushimeve

Ylli televiziv amerikan, e shndërruar në sipërmarrëse, Kim Kardashian ka realizuar një seri pozash fenomenale, teksa ka reklamuar trupin e saj fantastik në një...

FOTO/Kim Kardashian surprizon vajzën për Krishtlindje, i blen xhaketën në ankand...

North West kishte padyshim një Krishtlindje të jashtëzakonshme kur bëhet fjalë për dhuratat që mori! Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West është një fanse...

Pranë Kim Kardashian, grimieri shqiptar Mario Dedivanoviç flet hapur: Jam homoseksual

Grimieri shqiptar, Mario Dedivanoviç e ka deklaruar publikisht se është homoseksual. Make-up artisti i shoqëruar  nga Kim Kardashian, beri deklaratat kur mori çmimin “American...

FOTO/8 të famshmit që u bënë akoma dhe me të njohur...

Shumë prej yjeve botërore të kinematografisë e jo vetëm, u është shtuar fama dhe prej pjesëve të veçanta që kanë në trupin e tyre,...

FOTO/Trump nuk ia heq sytë gjatë vizitës në Shtëpinë e Bardhë,...

Ylli Kim Kardashian është parë kohët e fundit pranë presidentit Donald Trump, kjo pasi ajo ka mbështetur shumë prej nismave të tij. Së fundmi, ajo...

FOTO/Surpriza e këndshme, Kim Kardashian bëhet nënë për herë të katërt

Edhe pse Kim është nënë e tre fëmijëve të tjerë, sërish ka dashur të provojë të njëjtën ndjesi. Ajo është bërë nënë dhe nuk ka...

FOTO/Këngëtarja imiton Kim Kardashian, e zhveshur dhe e shtrirë në shtrat

Fjolla Morinës mesa i duket i ka mbetur në mendje seti i famshëm i Kim Kardashian, për të cilën miliarderja u kritikua aq shumë...

Kim Kardashian nuk ndalet, nënë për herë të katërt

Kim Kardashian dhe Kanye West  kanë vendosur të shtojnë familjen e tyre dhe për këtë gjë do të përdorin një metodë tjetër. Sipas TMZ, Kim,...

FOTO/Dhurata e Kanye për Kim Kardashian, ja pamjet e apartamentit super...

KANYE West i bëri dhuratën më të bukur Kim Kardashian për Krishtlindje. Ai i bleu një apartament në zonën e Miami Beach për 11...

Kim Kardashian zbulon për herë të parë të vërtetën e videos...

Kim Kardashian është një ndër femrat më me influencë botërisht. Ajo është bërë fillimisht e famshme nëpërmjet një video porno që ka bërë me...