Tag: kejvina kthella

VIDEO/Rikthehet fuqishëm Kejvina Kthella, provokon ndjekësit me pamjet e ‘nxehta’

Ka provokuar ndjeshëm rrjetin, modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila njihet per format bombastike dhe postimet e nxehta. Teksa ndodhet ne Amerike, ne Kaliforni,...

FOTO/Fqinjët tregojnë se panë reagimin e Kejvinës pas arrestimit të Rrajës:...

Detajet që zbulohen dita ditës lidhur me Redjan Rrajën, vijojnë të mbeten epiqendra e mediave, kjo dhe pas zbulimit se ai pretendohet se ka...

Në polici për lidhjen me Rrajën! Kejvina shpërthen ndaj medias: Gazefliqësira,...

Modelja e njohur Kejvina Kthjella ka reaguar ashpër pas përfshirjes së saj indirekte në çështjen e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Ajo është tthirrur...

FOTO/Në polici për lidhjen me Rrajën, Kejvina sulmon mediat: Kafshë, plehra…

Asnjë koment nuk ka dhënë modelja Kejvina Kthella, e vendosur në qendër të vëmendjes pas arrestimit të Redjan Rrajës, nga i cili thuhet se...