Tag: kastriot reci

Hyri si burrë dhe doli si grua, atentatori i Rrëshenit, një...

Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen e...

Kushton mbi 10 mijë $, ky është snajperi me të cilin...

Një plumb i vetëm i mjaftoi autorit për ta çuar në fund ekzekutimin e 47-vjeçarit i cili u godit në zemër. Arma në foto...

Vrasja në Rrëshen/Gazetari investigativ: Këtë qitje s’e realizojnë dot as Forcat...

Nga mënyra se si ka ndodhur ekzekutimi, duket se për vrasjen e Kastriot Reçit janë paguar shumë para. Vetëm snajperi kushton mbi 20 mijë...

DETAJE/Bashkëshortja e Reçit shtatzënë, autori i veshur si grua e priti...

Kastriot Reçi, 47-vjeçari i cili u ekzekutua ditën e djeshme në qendër të Rrëshenit me snajper nga një distancë 150 metra nga tarraca e...

DESHMIA/Vëllai i Kastriot Reçit tregon çfarë ndodhi: Nuk dëgjova zhurma, sa...

Vëllai i Kastriot Reçit, biznesmenit 47-vjeçar që u vra dje me snajper në Rrëshen ka treguar dinamikën e ngjarjes së rëndë, ku dhe ai...

Detaje të reja për ekzekutimin e Kastriot Reçit në Rrëshen, u...

Disa persona janë marrë në pyetje në lidhje me vrasjen e Kastriot Reçit, një ditë më parë në qytetin e Rrëshenit. 47-vjecari është qëlluar...

Vrasja e 47-vjeçarit në Mirditë, policia gjen një snajper në...

Policia ka gjetur pranë një pallati një sjnaper, me të cilin mendohet se është qëlluar Kastriot Ruçi. Ky i fundit u qëllua vetëm me...

Seria e vrasjeve që solli ekzekutimin e Kastriot Reçit, dyshohet se...

Kastriot Reçi është ekzekutuar në qendër të Rrëshenit, përpara biznesit të tij, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive hakmarrjeje. Burime bëjnë me dije...