Tag: kandidaturat

Sot afati i fundit për të aplikuar për KQZ-në e re,...

Sot është afati i fundit i aplikimit për vendet vakante të KQZ-së së re. Mesohet se kane aplikuar për kryetar Ilirjan Celibashi dhe Ilir...

EMRAT/ Nën thirrjet e opozitës “hajdutë, kriminelë!”, rrëzohen anëtarët e KLP...

Për herë të dyta Kuvendi ka rrëzuar sot kandidaturat për anëtarë të KLP dhe KLGJ, pasi opozita nuk mori pjesë në votim. Ky projektligj...