Tag: kanabis

FOTO/ Komposto dhe reçel me kanabis, arrestohet shkodrani

Një 22 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi iu zbulua kanabisi në vazot e kosit, kompostos dhe reçelit. I arrestuari...

VIDEO/ Guardia di Finanzia nxjerr raportin: Në 8 muaj sekuestruam 24...

Edhe pse për qeverinë dhe policinë nuk ka kanabis të mbjellë, ai i magazinuar duket se është i pafundë. Vetëm në dy operacione të...

Asgjësohen 642 rrënjë kanabis, arrestohet një person, 2 në kërkim

Gjatë kontrollit të ushtruar në fshatin Zgërdhesh, Njësia Administrative Fushë Krujë, në vendin e quajtur “Kodra e Sallakut”, u gjetën të kultivuara dhe u...

Besjana shëtit me kanabis në xhep, policia i zë pritë te...

Policia e Tiranës ka arrestuar nje vajze 24-vjeç pasi u kap me nje sasi lende narkotike ne xhep. Sipas policise, dje u arrestua në flagrancë...

Kanabisi me avion në Vlorë, zbardhen biseda të tjera: Lidhu tani...

  Kultivuesit e kanabisit në fshatrat e Vlorës, me qëllim trafikimin e tij me avion drejt Italisë, kanë pasur “engjëj mbrojtës” në Policinë e Shtetit. Janë...

FOTO/ Vlorë, asgjësohen 127 rrënjë kanabis, arrestohet në flagrancë 42 vjeçari

Vijon kontrolli i territorit për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëvë narkotike. Në vijim të zbatimit të planeve të masave për kontrollin e territorit...

Krujë, asgjësohen 108 bimë kanabis, në kërkim kultivuesi

Policia e Krujës ka asgjësuar rreth 108 bimë narkotike e llojit kanabis sativa. Në bazë të informacioneve të disponuara nga strukturat policore gjatë kontrollit të...

15 ton kanabis në Llakatund, u përgjuan zyrtarë të lartë

I ftuar në emisionin “Kjo Javë” më Nisida Tufën në ‘Neës24’, gazetari Artan Hoxha ka treguar edhe detaje se si u zbulua magazina me...

RAPORTI/ Çako publikon shifrat: Ja sa policë u implikuan në trafikun...

Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka deklaruar se nuk kanë qenë të pakta rastet e implikimit të punonjësve të policisë në trafikun...

Mijëra euro heroinë dhe kanabis kapen një fshat të Malësisë së...

Policia e Shkodrës goditi një tjetër tentativë për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike duke kapur një sasi të madhe heroine dhe kanabisi. Gjatë zhvillimit të...