Tag: Kamze

Sherr në Kamzë, 17-vjeçarja plagos kunatin me thikë

Një sherr brenda në familje nuk ka shkuar si duhet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kamzë. Një 17-vjeçare ka plagosur me thikë kunatin...

U pagua për të dhunuar një person, zbardhet ngjarja e rëndë...

Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë  të ndodhur në 25 Tetor në Tiranë, ku një 32-vjeçar përplasi qëllimisht me mjetin e tij një tjetër...

EMRI/Arrestohet i riu nga Kamza, iu gjetën 14 kallëpe tritoli

Një 22 vjeçari nga Kamza i janë gjetur në oborrin e banesës 14 kallëpe të dyshuara si lëndë plasëse e llojit tritol. Policia kështu ka arrestuar...

DETAJE/Sulmi me eksploziv në Kamzë, gjendet makina e djegur me 2...

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e mëngjesit të sotëm në Kamzë. Pasi kanë vendosur eksplozivin në lokal, policia njofton se është gjetur një...

Gjendja e vajzës dhe nënës pas aksidentit të rëndë në Kamzë,...

Pas aksidentit të rëndë në rrugën e Kamzës mëngjesin e sotëm, është mësuar gjendja nënës dhe vajzës 6 vjeçe. Informacionet bëhen me dije nga...

Ndërron jetë 1 tjetër person nga aksidenti në rrugën e Kamzës,...

Vijnë detaje të reja nga aksidenti tragjik i mëngjesit të sotëm në rrugën e Kamzës. Mësohet se vajza e dytë, 6 vjeç ndodhet në sallën...

Aksident i rëndë në Kamzë, gruaja përplas për vdekje 7 vjeçaren...

Një grua e cila ka humbur kontrollin e automjetit ka shkaktuar një aksident me pasojë vdekje. Aksidenti i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në...

VIDEO/Edi Rama dhe Xhelal Mziu, këta të dy sonte janë bashkë,...

Në orët e mbrëmjes së sotme dy njerëz që pak kush mund të mendonte se do të bënin një shëtitje bashkë, janë takuar dhe...

Ja kush u përmbyt në bashkinë e Kamzës

Bashkia e Kamzës ka evidentuar të gjitha familjet që janë përmbytur nga shirat ndërkohë që kryetari i bashkisë, Xhelal Mziu kërkoi që fill pas...

Aksident i rende ne Kamze

Foto ilistruese Nje aksident i rende ka ndodhur sit ne Kamze nderkohe qe dy persona jane ne gjendje te rende. Sipas raportimeve nga dëshmitarët për BalkanWeb...