Tag: kadastra

Burg për 20 ish-punonjës të Kadastrës Durrës, për 6 detyrim paraqitje,...

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën “arrest me burg” për 20 ish-punonjësit e zyrës së Kadastrës, të cilët u ndaluan nga policia (dyshohet) lidhur...

17 punonjës të Kadastrës në Durrës përfundojnë në polici, dyshime për...

Kadastra e Durrësit vijon të jetë ende në qender të vëmendjes. Sipas informacioneve të fundit, janë shoqëruar rreth 17 punonjës në polici. Punonjësit po merren në...

U emërua 6 ditë më parë drejtor burgu në Vlorë, gjykata...

U emërua 6 ditë më parë si drejtuesi i burgut të Vlorës, ndërsa sot dënohet me 6 muaj burg. Ishte ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj...

Çështja bëri bujë pas ndërhyrjes të Braçes dhe Ramës, del nga...

Gjykata e Apelit ka rrëzuar vendimin e gjykatës së shkallës së parë, duke lënë në masën “detyrim paraqitje” Liridon Pulën, ish-kreun e Kadastrës së...

3 drejtorë dhanë dorëheqjen brenda muajit, zbulohet emri i ri në...

Brenda një muaji dhanë dorëheqjen tre drejtorë nga Kadastra e Vlores, institucion i cili tashmë është zhytur në kolaps. Ne kemi raportuar se i pari...

“Hetimi mund t’ju nxjerrë aferat”, Berisha: Sot prokurori në Durrës u...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar së fundmi lidhur me prokurorin e Durrësit, pas deklaratave të zv.kryeministri Braçe dhe Edi Ramës se ky i fundit...

Nuk gjendet qetësi në kadastrën e Vlorës, shkarkohet drejtori 10 ditë...

Alteo Nazeraj është shkarkuar nga posti i drejtorit të Kadastrës në Vlorë, dhjetë ditë pasi mori detyrën. Në vend të tij është emëruar Elona Hodaj,...

DENONCIMI/Kadastra e Vlorës në shënjestër, dalin informacione: Si po vidhet gjithë...

Një tjetër denoncim ka mbërritur në profilin e ish-kryeministrit Berisha, në të cilin raportohet për ngjarjen e ndodhur në kadastrën e Vlorës, ku vetëm...

EMRAT/Furtunë shkarkimesh në Kadastrën e Vlorës, ikin “kokat e larta” të...

Ndryshime të reja kanë ndodhur në administratën e qytetit të Vlorës. Ndryshimet kanë ndodhur në Kadastrën e Vlorës, ku mësohet se kanë ikur “kokat”...

EMRI/Vetëdorëzohet në polici zyrtari i lartë i PS-së

Nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve, është...