Tag: kacifas

Ish-komandanti: RENEA veproi sipas ligjit, nuk marrin urdhër për të qëlluar

Ish drejtuesit e repartit elite, RENEA thonë se ne ngjarjen e Bularatit reparti ka vepruar sipas ligjit. Sadetin Fishta shpjegon për Top Channel se...

Vrasja e Kacifas, reagon zëdhënësi i qeverisë greke: Ekzekutim i ftohtë,...

Ministri i shtetit dhe zëdhënës i qeverisë Dhimitris Xhanakopulos ka reaguar lidhur me vrasjen e 35 vjeçarit ditën e djeshme. Ai është shprehur se...