Tag: Jul DEda

Aktori i njohur i humorit shkodran feston 70-vjetorin, i biri i...

Aktori i njohur i humorit, Zef Deda feston sot 70-vjetorin e tij. Ka qenë djali i tij, Jul Deda, i cili e ka uruar publikisht ...

Gjesti i Borchardt/Aktori i humorit nuk përmbahet: Ne në shqip e...

Reagime të shumta ka patur pas veprimit të turpshëm të ambasadorit të OSBE-së, Borchardt, drejtuar protestuesve të Unazës së  Re. Pas reagimit të disa prej...

Gjermania ‘PO’ me kushte për negociatat, aktori i njohur i humorit...

Bundestagu gjerman i dha PO me kushte Shqipërisë, duke i vështirësuar rrugën për në BE, pasi vendit tone i duhet të realizojë me sukses...

VIDEO/”Efektet e tërmetit”, Mamaqi publikon pamjet kur Juli vrapon mes aeroportit...

Qytetarët në Shqipëri përjetuan panik pas tërmetit të fuqishëm të 21-Shtatorit. Goditja e madhe bèri që shumë banorë të dalin jashtë shtëpive të tyre,...

Salsano Rrapi dhe Julian Deda nuk flasin, zbulohet arsyeja

Moderatori i njohur i “Portokalli” Salsano Rrapi mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Si kurrë më parë ai ka folur për...

Jul Deda – Ramës: “Rilindasit e tu 6 vite që vjedhin...

Humoristi dhe njëkohësisht,  anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Julian Deda, ka komentuar në një status në profilin e tij në facebook deklaratën...

Jul Deda ironizon Ramën: Të ranë duart copë duke shkruar letra...

Aktori i humorit Julian Deda ka ironizuar kryeministrin Edi Rama për letrat e njëpasnjëshme drejtuar kreut të PD-së lulzim Basha, ku i kërkon të...

FOTO/ Julian Deda mbledh 5 mijë firma për të….

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Julian Deda, godet sërish në shenjë. Ai sot ka ironizuar me mbledhjen e firmave nga e ashtu quajtura...

Reagimi epik i Jul Dedës: “Mirë se vini në epokën e...

Volodymur Zelenskiy, komediani i njohur ukrainas, tashmë do të jetë presidenti i vendit të tij, edhe pse pa asnjë eksperiencë politike. Por ky lajm duket...

Shkarkimi Dylgjerit/ Jul Deda ironizon: Sa mirë ta paskan bërë, diktatori...

Aktori i njohur i humorit Julian Deda, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar ashpër lidhur me shkarkimin nga posti i drejtorit në...