Tag: izmira ulqinaku

“Policia në Shkodër në kontrollin e kriminelëve”, PD: Rama dhe Lleshaj...

Ish-deputetja Izmira Ulqinaku ka dhene nje deklarate per mediat, ku ne fokus te saj janë ngjarjet e fundit kriminale të ndodhur në Shkodër. Sipas saj...

“Anti-shpifje”/Ish-deputetja: Historia mësuese e mirë, shpresoj shqiptarët mos të jenë nxënës...

Reagimet e opozitës dhe jo vetëm ishin te shumta pas kalimit te paketes anti-shpifje ne Parlament, që i hap rrugë kontrollit të mediave online. Ish-deputetja...

Rama ben drejtor kandidatin e Bindjes Demokratike

Në zgjedhjet farsë, Edi Rama emëroi opozitën farse, deklaroi sot ish deputetja e Shkodres, Izmira Ulqinaku ndersa solli si shembull qe kandidati per kryetar...

“Nuk na mposhtin arrestimet politike”, ish-deputetja: Shkodra do jetë më shumë...

Ish-deputetja Izmira Ulqinaku ka treguar se shkodranët do të mbështetin protestën e sotme në  orën 20:00. Nëpermjet një postimi në rrjetet sociale, Ulqinaku tregon se...

Parlamenti heshtje për viktimat, ish-deputetja: U ftuan të nderojnë 2 Prillin,...

Ish-deputetja e PD Izmira Ulqinaku ka reaguar pas veprimit të sotëm të mazhorancës dhe opozitës së re për të mbajtur një minutë heshtje në...

Ish-deputetja e PD: Kongresi i PS tregoi se në ç’pikë të...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Izmira Ulqinaku, ka reaguar pas "shfaqjes" që PS dha sot në sheshin Nënë Tereza. Ajo shkruan në një postim në Facebook...

VIDEO/PD nxjerr skemën me emrat: Si motrat dhe kunatat e partisë...

Partia Demokratike ka zbuluar skemën sesi fondi i Sigurimit të  Detyrueshëm të kujdesit  Shëndetësor administrohet nga ortakëria familjare e qeverisë. Nëpërmjet deputetes Izmira Ulqinaku jep...

VIDEO/PD: Klienti i Ramës fiton koncesionin korruptiv, llogariten mbi 60 milionë...

Deputetja e Partisë  Demokratike, Izmira Ulqinaku, ka mbajtur një deklaratë nga selia blu. Në fokus të fjalës së saj ishin tenderat dhe koncesionet sipas saj,...