Tag: izmira ulqinaku

“Kanë mungesë përgjegjshmërie”, Ish-deputetja i kthehet Lleshajt: Ofendoi Shkodrën

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e cilësoi të rrezikshme situatën e krijuar nga përhapja e koronavirsuit në Shkodër, ndaj përballë masave të pjesshme dhe...

Ish-deputetja kujton 2 prillin në Shkodër: Nderim përjetë Arben Brocit, Bujar...

Ish-deputetja Izmira Ulqinaku ka reaguar se fundimi, duke i dhene rendesi dites se sotme, pasi sipas saj kjo eshte dita më e rëndësishme për...

Vrasja në Rrëshen sjell reagimin e fortë të ish-deputetes: Me Edi...

Pas vrasjes në Rrëshen, ka reaguar anëtarja e kryesisë së PD, Izmira Ulqinaku, e cila shprehet se me Edi Ramën gratë dhe vajzat janë...

U mbajt ne burg per 12 mije leke te vjetra, ata...

Vetëvrasja e të dënuarit për 12 mijë lek, reagon idh-deputetja Izmira Ulqinaku. “Kriminelët i mban në qeveri e bashki, Rama mbush qelitë me hallexhinj”,...

“Policia në Shkodër në kontrollin e kriminelëve”, PD: Rama dhe Lleshaj...

Ish-deputetja Izmira Ulqinaku ka dhene nje deklarate per mediat, ku ne fokus te saj janë ngjarjet e fundit kriminale të ndodhur në Shkodër. Sipas saj...

“Anti-shpifje”/Ish-deputetja: Historia mësuese e mirë, shpresoj shqiptarët mos të jenë nxënës...

Reagimet e opozitës dhe jo vetëm ishin te shumta pas kalimit te paketes anti-shpifje ne Parlament, që i hap rrugë kontrollit të mediave online. Ish-deputetja...

Rama ben drejtor kandidatin e Bindjes Demokratike

Në zgjedhjet farsë, Edi Rama emëroi opozitën farse, deklaroi sot ish deputetja e Shkodres, Izmira Ulqinaku ndersa solli si shembull qe kandidati per kryetar...

“Nuk na mposhtin arrestimet politike”, ish-deputetja: Shkodra do jetë më shumë...

Ish-deputetja Izmira Ulqinaku ka treguar se shkodranët do të mbështetin protestën e sotme në  orën 20:00. Nëpermjet një postimi në rrjetet sociale, Ulqinaku tregon se...

Parlamenti heshtje për viktimat, ish-deputetja: U ftuan të nderojnë 2 Prillin,...

Ish-deputetja e PD Izmira Ulqinaku ka reaguar pas veprimit të sotëm të mazhorancës dhe opozitës së re për të mbajtur një minutë heshtje në...

Ish-deputetja e PD: Kongresi i PS tregoi se në ç’pikë të...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Izmira Ulqinaku, ka reaguar pas "shfaqjes" që PS dha sot në sheshin Nënë Tereza. Ajo shkruan në një postim në Facebook...