Tag: isa mustafa

Mustafa mund koronavirusin, mesazh atyre që i uruan vdekjen

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Ai ka falenderuar të gjjthë ata që janë lutur për...

Isa Mustafa i kundërpërgjigjet Ramës: E kam përjetuar unë Jugosllavinë …

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit shqiptar Edi Rama, duke thënë se s’dëshiron ta shohë më, e as duke...

Ish-Kryeministri/ Mini-shengeni i mini-jugosllavëve

Nga Isa Mustafa Në cilat kuzhina po zihen projektet e Unionit Doganor të shteteve të Ballkanit Perëndimor, të Tregut të Përbashkët të shteteve të Ballkanit...

Mustafa rizgjidhet kryetar i LDK-së, vjen urimi i parë nga kryedemokrati

Kreu i Partisë Demokratikë Lulzim Basha ka uruar përmes një mesazhi në tëitter kreun e LDK-së Isa Mustafa, i zgjedhur për herë të tretë...

Isa Mustafa për herë të tretë Kryetar i LDK-së

Isa Mustafa është bërë Shef i ri i LDK’së edhe për katër vjet. Ai është votuar me aklamacion dhe ka qenë i vetmi kandidat...

Isa Mustafa pret në takim Presidentin Meta: “Ndryshimi i kufijve është...

Kreu i LDK, Isa Mustafa ka pritur në një takim Presidentin e Republikës, Ilir Meta. Në një postim në Facebook, Mustata thotë se i ka...

Isa Mustafa, të paktën edhe 6 javë në spital në Gjermani

Ish-Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa gëzon shëndet të mirë dhe se e ka kaluar gjendjen e vështirë në të cilën ndodhej pak ditë më...

Mediat në Prishtinë zbulojnë sëmundjen që e ka prekur Isa Mustafën

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa mund të jetë prekur nga një sëmundje që është vështirë të kurohte dhe lidhet me demtime në pjesët periferike...

Këshilltari tregon detajet e fundit për shëndetin e Isa Mustafës

Ish-Kryeministri i Kosovës niset për Gjermani për të vijuar mjekimin e tij pas një ‘gripi’ të rëndë që po e vuan prej disa ditësh. Dërgimi...

Ish-kryeministri i Kosoves ne gjendje te rende

Ish-Kryeministri Isa Mustafa ka një javë që është shtrirë në Spitalin Amerikan në Prishtinë. Pak informacion është dhënë nga partia e tij, Lidhja Demokratike...