Tag: inxhinieri

Ndërron jetë nga Covid-19 inxhinieri i njohur shqiptar i pyjeve

Është ndarë nga jeta si pasojë e Covid-19 inxhinieri i njohur i pyjeve Ferdin Liçaj. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij,...

DETAJE/Arrestohet inxhinieri dhe administratori i një firme ndërtimi në Tiranë

Policia e Tiranes ka arrestuar në flagrancë inxhinierin e një firme ndërtimi dhe ka proceduar penalisht administratorin e firmës nënkontraktore, pasi shkelën rregullat e...

Vdekja e punëtorit në Tiranë, arrestohet inxhinieri dhe ndihmësi i tij

Vihen në pranga për shkelje të rregullave në punë, inxhinieri i firmës ndërtuese dhe ndihmësinxhinieri për zbatimin e rregullave të sigurimit teknik të një...

VIDEO/Kërcënimi i Lleshajt ndaj inxhinierit në Lezhë, Zhupa publikon fotot e...

Bëri bujë ditën e djeshme debati midis ministrit Lleshaj dhe inxhinierit të ndërtimit në Lezhë, i cili po i tregonte hapur problemet qe kishte...

Frika e qytetarëve, thirrja e inxhinierit për banorët e Tiranës: Rikthehuni...

Ka shumë qytetarë të cilët kanë braktisur shtepite dhe banesat e tyre përkohësisht në Tiranë dhe në Durrës, ndërsa ende kanë frikën dhe ankthin...

VIDEO/Konviktet e Inxhinierisë, Kryemadhi demaskon Ramën: Nuk do të ndahem këmba-këmbës

Kryeministri Edi Rama në një lidhje live përmes ERTV u shfaq në kantierin e konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit në disa prej rezidencave ku janë...

EMRI/Bie nga skela dhe plagoset rëndë punonjësi, arrestohet inxhinieri i firmës

Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Gjirokastër, ku një punonjës ra nga një lartësi, dhe për pasojë u plagos rëndë. Pas kësaj ngjarje, mësohet...