Tag: informacione

Ligji i ri nga 1 marsi 2020, si të aplikoni për...

Këshilltari i emigracionit nga organizata ‘Plan B’ në Esen, Blerian Kushta-shpjegon ndryshimet që do të sjellë ligji i ri i migracionit dhe procedurën për...

Policia jep informacione zyrtare nga aksidenti në Elbasan: Po ndiqej një...

Policia e Elbasanit ka dhene informacione zyrtare lidhur me aksidentin e trefishte qe ndodhi ne Elbasan, ku mbetën të plagosur 5 persona. Sipas policise, konfirmohet...

FOTO/”Nëse më do të pres në takim”, pas mesazhit të fundit...

Marsida Qatja, 31-vjeçarja nga Kavaja, vijon të jetë qendra e ngjarjeve të kronikës, pas vrasjes së bujshme në banesën e saj. Tashmë ndaj saj është...

EMRAT/”Djegia e Kuvendit”, deputetët thërrasin kreun e SHISH-it në Komisionin e...

Pas deklaratës së Presidentit, Ilir Meta në Komisionin Hetimor ku u shpreh se në datën 8 qershor kishte të dhëna se do të digjej...