Tag: indriti

Thellohet misteri i ngjarjes së rëndë në Velipojë, Indrit Bajraktari i...

Teksa ende nuk ka një version zyrtar për menyren e njohjes së Enisa Dodës dhe Indrit Bajraktarit, detaje të reja kanë dalë për këtë...

FOTO/Kush janë vëllezërit Kusi, në kërkim për vrasjen e të riut...

Kanë dalë fotot e dy vëllezërve Kusi, të shpallur në kërkim për vrasjen e 26-vjecarit, Indrit Çelaj. Griseldo dhe Albano Kusi u shpallën në...