Tag: Inceneratori klsh

Si e zbuloi KLSH skandalin e madh te inceneratorit te Tiranes,

Nga Besar Likmeta, Birn Në gushtin e nxehtë të verës së vitit 2017 – pas një beteje elektorale të lodhshme që solli dhe fundin e...