Tag: ilia ilia

VIDEO/Pamjet dhe detaje nga ngjarja ku avokatit Ilia Ilia u dhunua

Ai po shkonte drejt Prokurorisë së Durrësit, kur dy persona e dhunan duke e dëmtuar në fytyrë. Autorët e sulmit ishin dy persona të...

LAJM I FUNDIT/Durrës,dhunohet avokati para gjykatës

Është dhunuar para gjykatës, avokati Ilia Ilia. Pas një debati në seancën gjyqësore me prokurorin  Arjan Ndoja,në të hyrë të gjykatës është kapur nga...