Tag: Ilda bejleri

DETAJE/Flet dëshmitari që njoftoi ambulancën, si ndodhi aksidenti ku u përfshi...

Vijon te shkaktoje debat, aksidenti i shumeperfolur i Ilda Bejlerit, dhe pse moderatorja e njohur ka pretenduar te kunderten dhe deri tani, policia eshte...

“Shfryni gjithë mllefin o njerëz”, Ilda thotë se zonja po përfiton...

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka postuar serish në instagram një reagim te gjate ku nuk fsheh indinjatën ndaj njerëzve të cilët i janë...

Sekuestrohet makina e gazetares Ilda Bejleri, policia jep detajet e aksidentit

Ne informacionin e fundit zyrtar qe policia ben publike per mediat, konfirmohet aksidenti i ndodhur dje nga moderatorja e njohur Ilda Bejleri e cila...

Reagon nga spitali gruaja e aksidentuar nga Ilda Bejleri: Do e...

63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila thote se eshte e aksidentuar një ditë më parë nga moderatorja e sportit Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin...

Ilda Bejleri reagon pas lajmit të shoqërimit: Policia hapi kamerat, s’u...

Ilda Bejleri ka reaguar serisht  ne rrjetet sociale, lidhur me aksidentin ku dyshohet se është përfshirë,  të cilin si fillim refuzoi ta pranojë. Teksa u...

Aksidenti i Ilda Bejlerit, moderatorja mohon se goditi gruan te Drejtoria...

Moderatorja e emisionit sportiv ne Top Channel,  Ilda Bejkeri ka reaguar sot pas nje lajmi se ajo ka aksidentuar nje grua tek ura e...

Moderatorja e sportit provon fatin në lojën e njohur, shumën e...

Moderatorja e njohur e emisionit sportiv, Ilda Bejleri ka provuar fatin në emisionin Dilema në Top Channel dhe ka fituar një shumë të cilën...

VIDEO/Pas sherrit të bujshëm dhe ndryshimeve në ‘Top’, Ilda Bejleri investon...

Ilda Bejleri tashmë është sipërmarrëse. Mësohet se prezantuesja ka hapur një qendër estetike dhe masazhesh në Tiranë, biznesin e ëndërruar, për të cilin ka...

Ilda Beljeri e “largoi” nga Procesi Sportiv, flet Nevina Shtylla: Do...

Largimi i Ilda Bejlerit nga Digitalb ishte padyshim i bujshëm, kjo për shkak dhe të sherrit që u përfol me Dritan Shakohoxhën. Ilda e...

Zbulohet sherri mes Shakohoxhës dhe Ilda Bejlerit, ja pse e...

Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se Ilda Bejleri u largua...