Tag: identieti

FOTO/U kap me 1 ton drogë në Janinë, zbulohet emri i...

Eshte zbuluar identiteti i te riut shqiptar i cili u kap me rreth 1 ton droge ne kufirin grek. Burime konfidenciale nga policia greke...

Kush e kërcënoi kreun e KQZ-së, zbulohet dhe mesazhi: O m*t,...

“O m*t, do të vras ty edhe familjen.” Ka qenë ky mesazhi që ka marrë kryetari i KQZ-së, Klement Zguri në rrjetin social facebook. Mesazhi...