Tag: i forti

EMRI/Kapet i “rrezikshmi” i Tiranës, i shpëtoi disa atentateve

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe...

U lirua pasi mori peng kushëririn e gjyqtares, policia kap sërish...

32 vjeçari Thanas Beko ka rënë sërish në prangat e policisë pasditen e sotme. Ky personazh prej disa ditesh ka qënë në qëndër të lajmeve pasi...

Kush është i forti i Elbasanit që i çau nofullën policit...

Një javë më parë në periferi të Elbasanit, te kryqëzimi i Bradasheshit tre persona kanë goditur një efektiv policie duke i çarë nofullën. Autorët po...

VIDEO/Kapet ‘i forti’ i Fierit, sekuestrohen armë, drogë e municione

Operacioni "Ndëshkimi i të fortëve" godet sërish në Fier. Policia njofton se ka sekuestruar armë, drogë e municione luftarake. Vijojnë kontrollet e befasishme në lokale,...

EMRI/Kapet ‘i forti’ i Fierit, me armë, shpata dhe pjesë e...

FNSH në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier kanë kryer kontrolle të befasishme për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri dhe...