Tag: horoskopi

Horoskopi, 6 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Nëse jeni ne një lidhje prej disa kohesh, ka shume gjasa te tundoheni nga dikush dhe te tentoni ta tradhtoni partnerin. Lidhjes suaj mesa...

Horoskopi, 4 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Do i merrni me seriozisht problemet qe iu kane dale ne çift kohet e fundit dhe do mundoheni t’i zgjidhni me maturi ato. Ne...

Horoskopi, 1 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Influenca negative e Neptunit nuk do arrije dot te preke jetën sentimentale te çifteve sot. Si ju ashtu edhe partneri do e mbroni lidhjen...

Horoskopi, 14 Shtator 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Mundësia për të përfunduar me sukses kontrata të favorshme pune sot është e madhe, sidomos në qoftë se ndiqni intuitën tuaj dhe sugjerimet që...

Horoskopi, 3 Shtator 2017/ Dhe yjet rrinë… e flasin për JU

Dashi Pas momenteve të errëta dhe të tendosura që keni kaluar, prania e Hënës në shenjën tuaj më në fund do ju mbush plot ngjyra...

Horoskopi, 22 Gusht 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni...

Horoskopi, 21 Gusht 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Me kaq shumë yje të pranishëm në shenjën tuaj, do të arrini të shfaqni energji maksimale në punë. Do të jetë ditë ideale për...

Horoskopi, 19 Gusht 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Do luani shumë me ndjenjat e atij që keni në krah sot dhe kjo pa e kuptuar se më shumë dëm do i bëni...

Horoskopi, 18 Gusht 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Mosmarrëveshjet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe nuk do ndiheni aspak mirë. Mos vazhdoni më tepër me kokëfortësinë tuaj sepse...

Horoskopi, 17 Gusht 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi  Së bashku me partnerin/en tuaj do ndërtoni mure të forta sot në mënyrë që ta mbroni lidhjen që keni krijuar nga çdo armik i...