Tag: horoskopi

Horoskopi, 22 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Mundohuni te tregoheni me te kuptueshëm dhe me tolerante me partnerin tuaj sot sepse përndryshe do keni debatet akoma me te zjarrta me te....

Horoskopi, 20 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një...

Horoskopi, 19 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Do ketë zhvillime pozitive gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe çdo gjë do shkoje me se miri. Do tregoheni akoma me...

Horoskopi, 18 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi  Ditë e turbullt për të gjithë ata që janë në çift. Do jeni me humor të keq që në mëngjes dhe do e kritikoni...

Nga këto shenja horoskopi duhet të bëni shumë kujdes

1.Akrepi: Në përgjithësi personat që i përkasin shenjës së akrepit janë të qetë, të drejtë dhe të drejtpërdrejtë. Nuk kanë frikë të mbrojnë idetë...

Horoskopi, 13 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë partnerit/es dhe nuk do keni...

Horoskopi, 12 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga...

Horoskopi, 11 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Lidhja me partnerin do filloje te përforcohet gjate kësaj dite. Do ndiheni me te qete pas një periudhe jo shume te mire qe keni...

Horoskopi, 8 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite me te mire se disa dite me pare. Partneri nuk do i kritikoje për...

Horoskopi, 7 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Marsi do jetë planeti më i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Ai do iu nxitë të tregoheni më tolerantë me...