Tag: heroine

EMRI/ Vlorë, prangoset 35-vjeçari me 30 doza heroinë te “Tre Serviset”

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 35-vjeçar me akuzën për shitje dhe posedim të lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë Fatmir Jonuzaj, banues...

EMRI/ Berat, “Stacioni” prangos shpërndarësin e heroinës

Një 33-vjeçar në Berat është vënë në pranga si shpërndarës heroine. Burime zyrtare bëjnë të ditur se në sajë të operacionit të koduar “Stacioni”...

EMRI/ Gjirokastër, prangoset 36-vjeçari, u kap me doza heroine

Një 37-vjeçar nga Gjirokastra është vënë në pranga, pasi është kapur me 4 doza heroine. Lënda narkotike iu sekuestrua gjatë një kontrolli fizik që...

FOTO & EMRI/ Korçë, pezullohet nga detyra Shefi i Krimeve

Pezullohet nga detyra Shefi i Hetimit të Krimit në drejtorinë e Kufirit dhe Migracionit në Korçë, Edmond Çela. Edmond Çela është pezulluar nga SHÇBA,...

SKANDAL & EMRI/ Kapshticë, pronari i linjës ku u gjeten 2...

Pronari i linjës së autobusit ku u zbulua heroina në peshë gati 2 kg është Edmond Çela, oficer policie me detyrë shefi i hetimit...

FOTO/ Kapshticë, sekuestrohet heroinë në autobus

Një sasie heroine është sekuestruar në pikën doganore të Kapshticës. Mësohet se lënda narkotike u gjet në një autobus. Nuk dihet sasia e heroinës së...

Heroina nuk është e sigurt me ‘renault’, sa kile u kapën...

Policia Kufitare e Muriqanit sekuestron 4 kilogramë  e 476 gramë heroinë, arreston trafikantin e dyshuar Shërbimet e Policisë Kufitare në vijim të punës për parandalimin...

DETAJE/ Çifti me 5 kg heroinë në Bari, u nis nga...

Çifti që u arrestua të hënën në Bari me 5 kg heroinë rezulton të jetë nisur nga Porti i Durrësit. Policia shqiptare, në bashkëpunim...

Greqi, 1.2 kg kokainë dhe heroinë në shtëpi, arrestohet shqiptari dhe...

Një shqiptar dhe mikesha e tij greke janë arrestuar të hënën, të akuzuar për posedim dhe trafik droge. Pas përpunimit të informacioneve për trafikun e...

EMRI & FOTO/ Itali, ktheu shtëpinë në bazë kokaine, qeni zbulon...

Hetimet nisën në fillim të dhjetorit kur mes njoftimeve të fqinjëve dhe më pas vëzhgimeve të policinë, vunë re lëvizje të çuditshme në një...