Tag: heroine

Me heroinë nëpër xhepa, arrestohet 42-vjecari në Rinas

Nje 42-vjeçar ka tentuar të dalë nga Shqipëria nëpërmjet Aeroportit të Rinasit, me heroinë me vete por  është arrestuar nga Policia. Burimet e Policisë bëjnë...

Arrestohet 19-vjeçari shqiptar në Greqi, zotëronte heroinë

Një 19-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Pire, pasi iu gjetën mbi gjysëm kilogram heroinë. Gjatë kontrollit të policisë bregdetare të Pireut, sektori...

VIDEO/Me drogë dhe armë në makinë, arrestohen 3 trafikantët nga Tirana

Është goditur një tjetër rast i shpërndarjes në doza të vogla i drogave të forta, si dhe një tjetër rast i armëmbajtjes pa leje. Operacioni...

Me 30 kg heroinë të fshehur në tavolinë, kush janë dy...

Ata po udhëtonin nga Greqia për në Bari me traget. Shqiptari Skerdilajd Çobaj nga Fieri po udhëtonte me të dashurën e tij greke Kolovou Chrysanthi...

Në aksesorët e celularëve fshihnin droga të forta, si u kapën...

Goditet një rast i shpërndarjes së drogave të forta, në doza të vogla.   Policia arreston në flagrancë 3 shtetas. Sekuestrohet 13.2 gr lëndë narkotike...

Korçë/ Shfrytëzonin dyqanin për të shpërndarë heroinë, ja emrat

Operacion i zhvilluar gjatë së enjtes, ka vënë në pranga 3 persona pas shkatërrimit të grupit që merrej me shpërndarje heroine. Gjatë këtij operacioni është...

Arrestohet shqiptari, kapet me 12 kg heroinë në makinë

Policia zvicerane ka sekuestruar 12 kg heroinë në kufirin rrugor Chiasso Brogeda që lidh Italinë me Francën. Lënda narkotike u gjet e fshehur në një...

Sekuestrohen 3 kg heroinë, në pranga 6 shqiptarë

Sekuestrohen 3 kg heroinë, bien në pranga 6 shtetas shqiptarë në Francë. Mediat franceze raportojnë se policia vendase kanë ndërmarrë një operacion pas hetimeve...

EMRAT/ Tiranë, bllokohen heroinë e kanabis, arrestohen 5 persona

Kontrolle të shumta në zona të ndryshme të Kryeqytetit nga Specialistët kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë për evidentimin dhe goditjen e...

Itali, 6 vjet burg për dy trafikantë shqiptarë kokaine, i treti...

Gjashtë vjet burg është dënimi i dhënë për dy shqiptarë nga gjykata e Vibo Valentias në Kalabri, ndërkohë që prokurori kishte kërkuar nga 18...