Tag: heroine

EMRI/Arrestohet me 113 kg heroinë këshilltari i ministrit të Drejtësisë në...

Këshilltar politik i ministrit të Drejtësisë në Kosovë arrestohet për 113 kg drogë. I arrestuari nën dyshimin se është kapur me 113 kilogramë drogë,...

Zbulohet heroinë, si u arrestua çifti i të rinjve nga Tirana

Policia e Tiranës vijon goditjet ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ku gjatë orëve të fundit forcat “Shqiponja” kanë arrestuar një çift të...

38 kg heroinë në kamionin që shkonte drejtë Italisë, detajet e...

Një 55-vjecar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit ditën e sotme, i akuzuar për tentativë për trafikim të drogërave të forta. Sipas policisë,...

Shisnin kokainë e heroinë në kohë koronavirusi, arrestime në Durrës, mes...

Operacioni policor i koduar "HIGH QUALITY" ka çuar në sekuestrimin e 0.5 kg lëndë narkotike, e llojit heroinë dhe kokainë, si dhe një sasi...

DETAJE/Policia bie në gjurmët e tyre, 5 persona të arrestuar në...

Burime nga policia sqarojnë se gjatë 24 orëve të fundit, janë vënë në pranga 5 shtetas, si edhe u procedua në gjendje të lirë...

Shkatërrohet rrjeti i trafikut të heroinës dhe kokainës në Greqi, konfirmohen...

Detaje te reja mesohen nga operacioni i forcave amerikane DEA dhe policisë greke, ku u sekuestruan sasi te madhe droge dhe dyshohej se te...

VIDEO/Aksion i policisë në Kavajë, “çiklistin” e kapin duke shpërndarë heroinë

Policia ka finalizuar operacionin e koduar “Çiklisti”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Burime zyrtare konfirmojnë se janë sekuestruar në...

VIDEO/Sekuestrohet heroinë në Durrës, policia skanon mjetin: Si ra në pranga...

Policia Kufitare ka parandaluar  një tjetër rast të tentativës për trafikim të drogave të forta. Burime zyrtare thonë se është sekuestruar lëndë narkotike e...

Shpërndanin heroinë në Durrës, policia arreston njërin prej vëllezërve

Policia e Durrësit ka arrestuar një 24-vjeçar që shpërndante heroinë. I riu me iniciale H.P., shpërndante lëndë heroinë në formë dozash  në bashkëpunim me vëllain...

Miliona euro heroinë, 14 shqiptarë të arrestuar në Zvicër

Policia e kantonit të Freiburgut në Zvicër ka shkatërruar një rrjet të madh të trafikut të heroinës, duke arrestuar 14 shqiptarë gjatë muajve të...