Tag: hakmarrja

VIDEO/Trump nuk i jep dorën, kongresmenia demokrate i gris fjalimin para...

Mediat e huaja kane fiksuar momentin pikant qe verteton se Nancy Pelosi dhe presidenti Donald Trump nuk shkojne mire me njeri tjetrin. Mosmarrëveshja e zjarrtë...

VIDEO/Edhe Luana i kthen përgjigje Alketa Vejsiut pas komenteve për jetën...

Postimet e Alketës për Xhemin dhe motrat Vjollca terhoqen vemendjen e te gjitheve,kjo per shkak se Alketa u tregua shume hakmarrese ndaj atyre qe...

‘Hakmarrja”/Irani hedh 15 raketa balistike, sulmon 2 baza të SHBA, raportohen...

Irani hodhi rreth 15 raketa balistike në të paktën dy baza ajrore irakiane që strehojnë trupa amerikane, tha Pentagoni. Korrespondentja e Zërit të Amerikës, Carla...

Si do të hakmerret Irani? Zona që mund të kthehet në...

Tani pyetja është vetëm një: si dhe ku do të hakmerret Irani. Deri më tani, reagimet kanë qenë politike. Teherani ka kërcënuar (dhe është betuar)...

DENONCIMI/E pritën me protesta, Rama hakmerret ndaj banorëve të Kukësit

Pas vizitës të Kryeministrit Rama në Kukës, banorët denoncojnë ditën e sotme atë që ka ndodhur vetëm pas një dite. Sipas mesazhit të një qytetari...