Tag: gruan

PAMJE TE RENDA/Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret...

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale. Juan Cralos Garcia, ka...

DETAJE/Parandalohet krimi në familje, burrit nga Shkodra i sekuestrohet pistoletë me...

Policia ka parandaluar një ngjarje e rëndë në familje. Në pranga ka rënë  një 53 vjeçar i cili ushtronte dhunë psikologjike dhe kërcënonte bashkëshorten...

SHOKUESE/ Shqiptari ther për vdekje gruan në Zvicër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër, me protagonistë shqiptarët. Një nënë e katër fëmijëve u vra nga bashkëshorti i dhunshëm në apartament,...

VIDEO/Nuk ka të ndalur dhuna nga “Rrajat”, nipi i deputetit socialist...

Policia ka zbardhur ngjarjen e regjistruar në kamera disa ditë më parë e cila u bë publike në disa media, ku shihet një burrë...

E rëndë në Tiranë, punonjësi i Gardës vret gruan me armën...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mëngjes kryeqytetin. Një punonjës i gardës së Republikës ka vrarë me armë gruan e tij. Policia njofton se...

Gjykata jep masën e sigurisë për vrasësin e gruas në Vlorë

Gjykata ka vendosur të lerë në burg Teodor Lerën, i cili vrau me thikë bashkëshorten e tij Etleva Lera. Pas vrasjes së bashkëshortes, Teodro Lera...

Hodhi gruan nga kati i katërt, gjykata jep dënimin për Ferdinand...

Gjykata e Krimeve të Rënda kanë dhënë dëniminpër Ferdinad Rukon. Ruko vrau bashkëshorten një vit më parë duke e hedhur nga kati i katërt...

FOTO/ Burri vret gruan dhe dashnorin, i kapi duke bërë seks

Një burrë është nën akuzë pasi vrau gruan e tij dhe dashnorin, të cilët i kapi duke bërë seks. Kolumbiani Juan Carlos Garcia, 42 vjeç,...

Gjermani, tragjedi në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe të dashurin...

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke...

EMRI/ Lushnjë, tentoi të mbysë gruan me litar, arrestohet 56 vjeçari

Një 56 vjeçar ka tentuar të vrasë gruan e tij duke e mbytur me litar. Menjëherë është lajmëruar policia nga persona të tjerë dhe është...