Tag: GRUA

Vlorë, braktisi burrin dhe fëmijët, gruaja: Kam të dashur të ri

Një grua ka braktisur bashkëshortin dhe dy femijet e saj. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Gumenice ne Vlore. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”,...

Iku të rregullonte flokët në parukeri, burri raporton humbjen e gruas

Një grua është nisur për të rregulluar flokët në parukeri dhe është zhdukur pa lënë gjurmë. Sipas gazetares “Aldo Morning Show”, çifti kishte një...

Përfundoi në burg për dhunë në familje, por nuk e lë...

Një grua ka bërë një denoncim në polici ku akuzon bashkëshortin e saj për kërcënime me anë të tëlëfonit. 37-vjecarja u është drejtuar autoriteteve duke...

Tajari e masakroi për vdekje gruan në Lushnjë, zbardhen arsyet e...

Tajar Kazanxhi 55 vjeç banues në Lushnjë masakroi për vdekje gruan e tij të dytë. Ai e goditi me sqepara në kokë. Shkak për...

Vetëm që ti shpëtonte burgut të përjetshëm, ja çfarë bëri kjo...

Një grua në Kinë, ka mbetur shtatzënë 14 herë vetëm e vetëm që të mos e vuajë dënimin e burgut. Gruaja e njohur vetëm...

Tajari masakron gruan dhe e bën për spital

Një 55 vjeçar ka rrahur gruan e tij me sende të forta dhe e ka bërë për spiatl. 51-vjeçarja N.K. është shtruar menjëherë në spital...

FOTO/ Zihet ashpër me ish-gruan, përfundon në polici ish-deputeti socialist

Ish-deputeti i PS-së në Elbasan, Hamit Kosta është shoqëruar ditën e sotme në Komisariat, pas një konflikti të ashpër me ish-bashkëshorten. Burime nga Policia thonë...

Sarandë, gruaja futet në det pë tu larë por pëson atak...

Një grua ka humbur jetën në plazhin e Sarandës.  47-vjeçarja sapo ka rënë në kontakt me ujin është shembur pa ndjenja. Menjëherë në ndihmë i...

Si i dha fund jetës gruaja nga Skrapari

Një grua i ka dhënë fund jetës së saj. Ngjarja ka ndodhur në Skrapar. Mësohet se 57-vjecarja ka ndërruar jetë pasi ishte vetëhelmuar me fotoksinë në...

Futen me forcë në shtëpi dhe kërcënojnë ish-gruan e xhaxhait, dy...

Grindja për banesën është kthyer në mollë sherri mes gruas dhe burrit, ku ky i fundit ka dërguar persona të maskuar në shtëpi për...