Tag: greku

Policia jep detaje mbi vrasjen e Kaçifas/ Gjuajti për 30 minuta….

Policia shqiptare ka dhënë detaje të tjera për ngjarjen e sotme në Bularat, ku mbeti i vrarë, pas një përplasje me armë, Kostandions Kaçifa,...

Vrasja e 35-vjeçarit grek nga RENEA, protestë masive para ambasadës shqitare...

Forcat RENEA kanë ekzekutuar shtetasin grek Kostandinos Kacifa, pas një përplasje të ashpër me armë e cila zgjati për disa orë. Menjëhere pas kesaj ngjaje...

Vrasja e 35-vjeçarit grek në Gjirokastër, ja si ndodhi e gjithë...

Forcat RENEA kanë ekzekutuar shtetasin grek Kostandinos Kacifa, pas një përplasje të ashpër me armë e cila zgjati për disa orë. Ngjarja ka nisur rreth...

“Grek ose vdekje”, mesazhi i 35-vjeçarit që u vra nga policia...

Sulmi i ekstremistit grek ndaj policisë shqiptare në Bularat të Gjirokastrës mendohet të ishte paralajmëruar. Disa ditë më parë në rrjetin e tij social FB, Kostandinos...

”Tsipras dhe Rama bëjnë plane pa nikoqirin…’ çfarë shkruante në Facebook...

Ai është ende në kërkim  nga policia shqiptare, pasi hapi zjarr ndaj kësaj të fundit gjatë festës së Greqisë, e cila si çdo vit u...

Qëlloi policinë në Gjirokastër, kush është greku i shpallur në kërkim

Patrulla e policisë në Gjirokastër u qëllua nga një shtetas grek, i cili është ende në kërkim. Bëhet fjalë për Kostandinos Kaçifa i cili kishte qëlluar me...

EMRAT/Policia i gjen kanabis në trup, arrestohet i riu grek bashkë...

Policia kufitare e Korçës ka arrestuar  dy shtetas pasi u kapën me drogë. Sipas policisë, në dalje të Republikës së Shqipërisë, në vijën e dytë...