Tag: grate

VIDEO/Deputeti i opozitës së re ”rrëshket’ nga mesazhi: Fëmrat që më...

Kostaq Papa është një prej deputetëve të opozitës parlamentare, i cili ka hyrë në Parlament nga lista e Partisë Demokratike në Qarkun e Tiranës...

VIDEO/Basha takon nënat dhe gratë fierake: Po përballen me varfërinë dhe...

Lulzim Basha vijon turin e takimeve te tij ne kuader te levizjes se tij te fundit te titulluar “Po te degjoj”, nisme e cila...

Legalizimi i shtëpive publike? Gratë japin mendime: Burrat nivel të lartë...

Nga vrasja e grave tek seksi dhe shtëpitë publike. Sa të lidhura janë këto me njëra-tjetrën? Gratë e ftuara në emisionin “360 gradë” debatuan...

Gratë përfitojnë nga amnistia, vendimi që mori qeveria për burrat e...

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka deklaruar se është miratuar drafti për amistinë për gratë dhe burrat e burgosur. Në një dalje publike ministrja e...

VIDEO/Gratë e Astirit i hyjnë në konferencë Borchardt: Merre gishtin e...

Gratë e Astirit kanë surprizuar sërish ambasadorin Borchardt, duke bere atë që nuk pritej. Gratë kanë hyrë në konferencën që ambasadori po fliste për lirinë...

FOTO/Gratë e unazës në protestë: Gishti i mesit nuk i ka...

Gratë e Unazës së Re kanë dalë në protestë në kryeqytet kundër ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt pas gjestit fyes që ai bëri kundra...

Gratë e Astirit nuk tolerojnë gjestin e Borchardt: Do bëjmë peticion...

Banorët e Astirit janë të indinjuar ende nga veprimi fyes i ambasadorit Borchardt mbremje. E shkuar. Gratë e protestës kanë reaguar së fundmi teksa ndodheshin...

Kryeministri këshillon: Për muhabet zgjidhni gjithmonë burrat, por nëse doni punë...

Kryeministri Edi Rama është përqëndruar tek fuqizimi i gruas në vend, andaj qe me formimin e qeverisë e deri tek gjërat më të thjeshta,...

FIER/Cigaret futin në telashe 3 gratë, kapen duke vjedhur në supermarket

Tre gra janë përfshirë në një vjedhje në një supermarket në Fier. Burime zyrtare nga policia konfirmojnë se tre gratë, 28, 41 dhe 55 vjeçe,...

“Skenar i ulët”, Vasili për përdorimin e grave në Shkodër: Rama...

Edhe ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili, nuk e konsideron fort të mirë vendimin e kryeministrit për të angazhuar gratë në poste drejtuese në Shkodër. Vasili...