Tag: grabitje

VIDEO/ Prostitutën shqiptare e rrahin dhe e grabisin me armë në...

Ështe rrahur dhe grabitur me arme ne koke. Ka qene prostituta shqiptare, 32 vjec e cila ka rene pre e nje sulmi. Ngjarja e...

Vlorë, maskat në aksion, grabisin dy tregtarë

Dy tregtarë mallrash kanë rënë pre e maskave. Grabitja ndodhi ditën e sotme në fshatin Sevater, Vlorë, në orën 6 të mëngjesit. Sipas informacioneve...

E grabitën dhe më pas i vunë 10 mijë euro gjobë...

Pasi e grabitën i vunë dhe një gjobë prej 10 mijë eurosh, mirëpo dy të rinjtë janë vënë në pranga dhe një tjetër është...

Berat, maskat grabisin një pikë karburanti, ja sa para morën

Tre persona nën kërcënimn e armëve janë futur dhe kanë grabitur një ikë karburanti. Ngjarjs ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Beratit. Në vendin...

Ksamil, grabisin 10 milionë lekë në supermarket, ja provat që lënë...

Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur një supernarket. Burime nga policia thanë se, rreth orës 04:00 në Ksamil është vjedhur supermarketi “Big Market” , në...

FOTO/ Zbardhet ngjarja, ja si u grabit argjendaria në rrugën e...

Është zbardhur ngjarja e djeshme që ndodhi në rrugën e “Dibrës”, në Tiranë, ku mbeti i plagosur pronari Vangjel Kashara. Burime nga policia thanë se...

Vlorë, e plagosin dhe i grabisin lekët e kompanisë, ja sa...

Një grabitje me armë ka ndodhurrreth orës 05:15 minuta të mëngjesit të sotëm në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se në lagjen ‘24...

Rinas, maskat grabisin resortin nën kërcënimin e armëve, ja sa para...

Persona të maskuar ende të paidentifikuar kanë grabitur sot një resort. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ahmetaq-Rinas, në një resort aty pranë. Sipas të dhënave të...

Kakavijë-Janinë, grabitet me armë karburanti, 4 shqiptarë bien në pranga

Është grabitur me armë një karburant në rrugën Kakavijë – Janinë. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur çezma e Pashait, në afërsi të Kallpakit. Policia greke...