Tag: gjyqtari

UPDATE/ Gjyqtari i Apelit mbron veten para KPK

Një tjetër gjyqtar sot kalon para gjykimit. Ai është  Ilir Toska, gjyqtar i Apelit të Tiranës prej 11 vitesh është edhe kandidat për Këshillin...

Gjyqtari më i akuzuar që po shfrytëzon drejtësinë

Mjafton të kërkosh në internet për gjyqtarin Shkëlzen Selimi dhe aty konstaton denoncime pa fund të medias për vendimet gjyqësore dhe pasuritë përrallore të...

“Vajza jote 14 vjeçe ka kryer marrëdhënie seksuale me dëshirë” –...

Një nënë ka goditur gjyqtarin gjatë një seancë, pasi ai i tha se vajza e saj 14 vjeçe ka kryer marrëdhënie seksuale me dëshirë...

Telashe për drejtuesen e rukrikës, gjyqtari nga Korça ngre padi, “shihemi...

Avokatja e njohur Eni Çobani është kallëzuar penalisht në Prokurorinë e Tiranës nga një gjyqtar, në Gjykatën e Korçës. Selajdin Pysqyli e akuzon avokaten...

Gjyqtari 300 mijë eurosh kërkon lirinë: Lekët i mora borxh për...

Gjyqtari Shkëlqim Miri, i cili u arrestua për veprën e korrupsionit aktiv, pasi kishte përfituar nga vendimi për uljen e masës së dënimit për...

Shuma e gjetur në banesën e gjyqtarit, avokati tregon burimin: Shkëlqim...

Pas dhënies së vendimit nga Gjykata e Krimeve të Rënda për arrest me burg ndaj gjyqtarit Shkëlqim Miri, ka folur në një deklaratë për...

Gjykata vendos “arrest me burg” për gjyqtarin Shkëlqim Miri

Gjyqtari i Apelit Shkëlqim Miri i arrestuar dy ditë më parë ka dalë sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila ka vendosur...

VIDEO/ Gjyqtari bëhet hero, i shpëton jetën futbollistit

Një përplasje në hyrje të zonës në ndeshjen e kampionatit kroat mes Çibalit dhe Istrës për pak sa nuk i mori jetën futbollistit Zvonimir...