Tag: gjykata e krimeve te renda

EMRI/Gjyqi për ‘Avdylajt’, humb ndjenjat njëri nga të arrestuarit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet seanca për ‘Avdylajt’ dhe pjesën tjetër të të arrestuarve të operacionit të fundit nga policia ku...

‘Hidhen poshtë’ pretendimet e avokatëve, gjykata jep vendimin për dy të...

Gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë ka vendosur masën ‘arrest me burg për 30 dite’ për dy të plagosurit Ervis Martinaj dhe shokun...

LAJM I FUNDIT/Nis beteja ligjore për Adriatik Llallën, ankimon vendimin për...

Ish prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla  është vënë nën hetim nga Prokuroria e Krimeve të Rënda menjëherë pas dorëheqjes së tij nga sistemi i...

Gjykata vendos sot për Orest Sotën, mbrojtja kërkon lehtësim të masës...

Gjykata e Krimeve të Rënda do të vendosë sot për fatin e Orest Sotës. Prokurorët kanë kërkuar vendosjen e masës arrest me burg për...

EMRAT/Boset e droges ne veliere mbahen ne burg

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për italianin Xhovani Palladino dhe shqiptarin Veli Ymeri. Këta të fundit arrestuan...