Tag: gjocaj

DENONCIMI/Rrahjen e Administratorit të Njësisë Administrative Gjocaj e urdhëroi Taulant Balla

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e dy qytetarëve në "Facebook", i cili pasi denoncon ben dhe nje akuze te rende. Sipas asaj qe dhe...