Tag: gjendja shendetesore

Greva në ditën e 13-të, kreu i Sindikatës së Naftëtarëve niset...

Kreu i Sindikatës së Naftëtarëve, Sokol Dautaj është dërguar me urgjencë në spitalin e Ballshit. Sipas infomacioneve të para, Dautaj ka shfaqur shqetësime shëndetësore. Vetëm ditën...

Detajet e fundit mbi shëndetin e deputetit Alimadhi dhe dy mjekëve

Të reja optimiste lidhur me shëndetin e ish-deputetit Adriatik Alimadhi i infektuar nga koronavirusi si dhe për dy mjekët, Roland Xhaxho dhe Andi Koraqi. “Gjendja...

“I sëmurë dhe në rrezik për jetën”, zbulohet gjendja shëndetësore e...

Para disa kohësh, portalet shkruajtën lajme jo te mira për kengetarin e preferuar të muzikës tallava, Muharrem Ahmeti. Informacionet u konfimuan më pas nga...

DETAJE/ Vrau 21-vjeçaren dhe qëlloi veten me armë, ja gjendja shëndetësore...

Aldison Beluli, personi që qëlloi mbi 21-vjeçaren dhe më pas mbi veten, ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Pasi ngjarjes së rëndë që...