Tag: gjarperinj

VIDEO/E tmerrshme, të jesh në krevat e të të bien dy...

Dy pitonë zihen me njëri-tjetrin dhe bëjnë zhurma të frikshme agresive pasi përfundojnë në një dhomë gjumi në Melbourne. Videoja e publikuar online ka arritur...