Tag: gentiana sula

Gentiana Sula: Kemi zbardhur 4 mije dosje te Sigurimit

Gentiana Sula, kryetare e Autoritetit për Informim për Dosjet e Sigurimit të Shtetit, foli sonte për rastet e kapura nga ky institucion në radhët...

VIDEO/ Raporti vjetor i Autoritetit te Dosjeve: Gentiana Sula: U deklasifikuan...

Raportimi i AIDSSH-së në Komisionin e Ligjeve për vitin 2019 Autoriteti për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit raportoi online për punën e tij...

Autoriteti i Dosjeve, ndarja e punes jashte zyrave, njoftim i rendesishem...

Autoriteti i Dosjeve ose AIDSSH nisi punen te marten duke zhvilluar takimin me punonjes ne ambientet e jashtme te nderteses se autoritetit. Ne fotot qe...

Kallëzimi penal në Prokurori, Autoriteti i Dosjeve i përgjigjet Bujar Sheshit

Në një deklaratë për mediat, kryetarja e Autoritetit të Dosjeve ka reaguar lidhur me kallëzimin penal që prokurori Bujar Sheshi bëri ditën e sotme. Gentiana Sula...

Kryetarja e “Dosjeve”: Ja sa kandidatë për poste të larta kanë...

E ftuar ne emisionin KAPITAL ne Vizion plus me Aleksander Furxhi, Kryetarja e Autoritetit te Dosjeve te Sigurimit Gentiana Sula tregon se si dhe...