Tag: gent strazimiri

Gent Strazimiri: Rama do të përfundojë si Musolini!

Ish deputeti Gent Strazimiri replikoi me Edi Ramën, pasi, për të mbrojtur sistemin e listave të mbyllura krahasoi Strazimirin me një tjetër të listës...

Strazimiri: U vertetua shqetesimi per fallsifikimin e te dhenave per COVID-19

Ish deputeti i PD, Gent Strazimiri i pergjigjet drejtorit te urgjences: U vertetua shqetesimi per fallsifikimin e te dhenave per COVID-19 Postimi i Strazimirit: Nuk më...

“Qeveria e shnderroi Krujen nga kryeqytet te fasoneve ne kryeqytet te...

Ish deputeti, Gent Strazimiri ka ironizuar qeverine teksa deklaroi se ajo e shndërroi Krujën nga kryeqendra e fasonerisë në kryeqendrën COVID 19. “Ditën e 44-t...

Ish deputeti: Ja ku ndryshon Macron nga Rama!

Ish deputeti i PD, Gent Strazimiri ka krahasuar masat e Macron me ate te Rames ne betejen kunder koronavirus. Ja ku ndryshon Macron nga...

“Korona-virusi namin ka, Oligo-virusi po bën kërdinë”

Ish-deputeti Gent Strazimiri ka reaguar se fundmi ne rrjetet sociale, lidhur  me situaten e krijuar nga koronavirusi. Edhe pse sistemi shendetesor per te nuk eshte...

Gent Strazimiri: Miss Cocaine drejton Shqiperinë dhe OSBE

Ish deputeti i PD Gent Strazimiri përdori një nga këngët më të njohura të muzikës rock Cocaine të Eric Clapton për të ilustruar gjendjen...

Videoja me kokainë, PD tregon pse Rama nuk arreston Lefter Allën

Gent Strazimiri në një deklaratë nga selia e PD-së, u shpreh se video e kryebashkiakut ilegjitim të Bulqizës, që konsumon kokainë në një mjedis...

FOTO/”Tërmeti shkatërroi shkollën e rikonstruktuar me 70 milionë lekë në Sukth”,...

Partia Demokratike ka patur ne fokus të saj dhe shembjen dhe dëmtimet nga tërmeti i dhjetëra shkollave të reja apo të rikonstruktuara, te cilat...

Strazimiri: Mirënjohje për Merkel dhe Macron!

Nga intervista e Gent Strazimirit për TV Ora. Ish deputeti i PD, Gent Strazimiri tha sot ne nje interviste ne Ira tv se duhet ti...

Strazimiri: Edi Rama, si Ramiz Alia në vitin ’91, fajëson “forcat...

Pas letrës që ministren e qeverisë Rama i kanë nisur Holandës, njëë prej shteteve anëtarë në BE, që është kundër hapjes së negociatave me...