Tag: gazmend

Protesta e dhunshme te sheshi ‘Skënderbej’, Bardhi: Pamjet e regjimit të...

Për dhunën e ushtruar ndaj protestuesve të Shoqërisë Civile ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Sipas tij, Pamjet e dhunës janë...

Pakt Rama-Basha? Bardhi tregon planin e kryedemokratit: Kushtet për Shqipërinë do...

Ka ardhur reagimi i parë nga opozita, pas deklaratave të presidentit Meta, i cili gjate konferences së sotme, nuk i la pa kritikuar te...

PD-ja i përgjigjet Agim Kajmakut:“Do shkosh në burg, mos e dysho”

Sekretari i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi me anë të një reagimi në “Facebook” i drejtohet kryetarit të Vorës Agim Kajmaku. Bardhi thotë se Kajmaku gënjen...

“Edi Rama nuk mund te beje sikur nuk degjon, nuk shikon,...

Edi Rama dhe Belinda Balluku bëjnë sikur nuk e kanë dëgjuar të vërtetën e zbuluar nga Partia Demokratike se kandidati i tyre për Vorën...

Bardhi : Rama i lidhur me krimin, mbron oligarkët

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi replikon me kryeministrin Edi Rama, pasi ai në një postim në rrjetet sociale tha se në bashkitë...

Bardhi:Pushtetin Edi Rama e mban vetëm duke mbajtur lidhjet me krimin

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi duke komentuar dorëheqjen e Valdrin Pjetrit tha se “dorëzimi i Edi Ramës në Shkodër është një...

Gazment Bardhi i pergigjet Rames dhe Lleshajt: Rai 3, armik i...

Gazmend Bardhi ne nje postim ne facebook ka thene se Rai3 eshte ne listen e armiqve te jashtem te Edi Rames si dhe Sander...

Bardhi: Gjyqtarët të mos japin mandatet e 30 qershorit

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se gjyqtarët duhet të mos japin mandatet e kryebashkiakëve...

Asnjë militant i PD në djegien e KZAZ në Bushat, flakët...

Pas deklaratës së Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, ku ai tha se përsëri po sulmohet për të penguar zgjedhjet nga ana e PD . Ka...

Bardhi: Jemi bashkë për të ndaluar krimin elektoral të Ramës...

Në  një  deklaratë  për mediat Gazmend Bardhi u shpreh se kryeministri po i shton edhe tentativën për të rikthyer në Shqipëri dënimin e kundërshtarëve...