Tag: gazmend musta

Vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, Gjykata i heq...

Pas disa muajsh nga krimi makabër në qytetin e Ballshit, ku burri vrau gruan dhe motrën e saj, Gjykata e Shkallës së Parë ka...

Dy motrat u vranë me thikë nga dhëndri, zbardhet dëshmia e...

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën arrest me burg për Gazmend Mustën, i cili pasditen e 2 janarit i mori jetën gruas dhe...

Vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, jepet vendimi për...

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën “Arrest me burg” për Gazmend Mustën, i cili akuzohet për vrasjen e gruas dhe  motrës së...