Tag: gazmend bardhi

“Maska e Ramës ka rënë”, Bardhi: Objektiv ishte të ndalonte opozitën...

Opozita e bashkuar është shprehur se janë mbështetëse të hapjes me 100 % të listave dhe pa heqjen e koalicioneve. Sekretari i përgjithshëm i Partisë...

PD thirrje Ruçit: Ushtro përgjegjësitë! Parlamenti të miratojë Kodin e ri...

Sekretari i pergjithshem i PD, Gazmend Bardhi ka reaguar se fundmi duke kerkuar miratimin pa vonesa te ndryshimeve konsensuale në Kodin Zgjedhor. Kjo sipas...

Nje deputet i PS do te paditet se shpejti

Numri dy i PD, Gazment Bardhi tha sot se po pergaditet nje dosje per nje deputet te PS te cilit duhej ti hiqej mandati....

Bardhi: Rama, obsesion te sulmoje opoziten, por nuk ka asnje lek...

https://www.facebook.com/1524054689/posts/10222237919086606/?d=n Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi tha se Rama edne nuknka asnje para gati per njerezit ne paketen e dyte ndersa ka si...

“Jemi vendi me numrin më të ulët të testimeve”, Bardhi pyet...

Teksa shkruan se jemi mes vendeve me riskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve, sekretari i pergjithshem i PD, Gazmend...

VIDEO/ Me fakte, buxheti ka para për krizën, por Rama nuk...

Sekretari i Pergjithshem i PD ka shperndare nje video ku tregohet me shifra se buxheti ka para per ndihma por se qeveria nuk deshiron...

VIDEO/ Gazment Bardhi: Rama nuk prek koncesionet e veta per te...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi deklaron se Kryeministri Rama nuk prek koncesionet e veta per te ndihmuar shqiptaret, Postimi i Bardhit: Buxheti i Shtetit...

“Përshëndes qëndrimin e KiE-s”, Bardhi i vendosur: Kriza zgjidhet vetëm me...

Nga selia blu, Gazmend Bardhi foli sërish për ndryshimin që shqiptarët kerkojne ne dite te tilla. Duke risjellë zgjedhjet e 30 Qershorit serish ne vemendje,...

“Rama , ligj kunder vetes. Do deshtoje”

Ligji i ri i Rames do te deshtoje thuhet ne nje reagim te Sekretarit të përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi. Deklarata e Bardhit: Që do të...

VIDEO/”U vonua me 1 muaj e gjysmë kërkesa për autoritetet italiane...

Sekretari i pergjithshem i PD, Gazmend Bardhi, u shpreh se Ministria e Drejtësisë ka vonuar për 1 muaj e gjysëm kërkesën e Prokurorisë për...