Tag: gazetari

102 vjeç/ Ndërron jetë fotoreporteri profesionist!

Fotoreporteri i mirënjohur i SHBA David Douglas Duncan ka ndërruar jetë në moshën 102 vjeçare në Francë pas një karriere të pandërprerë që zgjati...

VIDEO/Dalin pamjet kur gruaja goditi gazetarin e Stop

Emisioni “Stop” në Televizionin Klan transmetoi sonte pamjet e rënda të dhunës që administratorja e kompanisë për dezinfektimin dhe riciklimin e mbetjeve të rrezikshme...