Tag: gazetari

‘U pagua nga fondet greke’, reagon Nano: Kolegët dhe mediat më...

Emri i tij figuronte në listat e personave (gazetarëve) që ishin paguar nga fondet sekrete greke, listë e cila figuroi një mashtrim dhe që...

VIDEO/Militantët e Erion Veliajt godasin gazetarin: Nuk kishte teser partie

Kjo është përtej asaj që na servir ekrani dhe montimi i kronikave të bukura. Ky rast është publikuar nga #NismaThurje nëpërmjet një videoje në të...

Thumbat e Endri Fugës, gazetari i kthen përgjigje: O regjisori i...

Në një postim në rrjetet sociale, këshilltari i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga lëshoi thumba mbi panelin e gazetarëve të cilët ishin ftuar në...

‘Java nis keq’, ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar

Agim Xhafka ka ndarë një lajm të dhimshëm në rrjetet sociale ku me anë të një statusi njofton ndarjen nga jeta të një gazetari...

Letra e KE për teatrin, gazetari nuk kursen kritikat ndaj qeverisë:...

Letra e Komisionit Europian për ligjin e Teatrit ka nxitur reagime dhe komente, jo vetëm nga radhët e politikës, por dhe nga gazetarë dhe...

Disa duan të largohen, por gazetari ka disa arsye pse nuk...

Shumë kanë deklaruar hapur se duan të largohen nga Shqipëria dhe disa të tjerë janë larguar duke shpresuar se emigrimi do t'iu sjellë një...

Gazetari i drejtohet Ramës: Thirri mendjes o gjigand, gjej një ministër...

Situata në të cilën Shqipëria ndodhet muajve të fundit, sigurisht që përbën një situatë alarmante ku reagimet dhe shqetësimet janë mëse të pranueshme. Gazetari Klodian...

FOTO/Kërcënohet gazetari i njohur, prokuroria njohje familjare me kërcënuesin

Pas sulmit me armë ndaj gazetares Lala, janë solidarizuar shumë gazetarë në vend, ku disa prej tyre dhe janë shprehur se janë kërcënuar nga...

Ca vargje për plazhet në jug, gazetari thur poezinë: O vend...

Prej disa ditësh është kthyer në jehonë, lajmi se plazhet në jug të vendit janë bosh. Deputetë, gazetarë dhe pushues kanë denoncuar herë pas...

Zjarret në Greqi/Flet gazetari shqiptar: 2 vëllezër nga Fieri i gjetëm...

''Greqi: 74 te vdekur dhe 187 te lenduar , nga keta 23 femije'' Ky është bilanci deri më tani,i një raportimi të një gazetari shqiptar...