Tag: gazetari gjerman

Negociatat/Shkrimi i gazetarit gjerman, çfarë parashikohet: Ka pengesa, do ketë kushte...

Damir Fras, korrespondenti për punët europiane të “Rrjetit Editorial Gjerman”, një media që zotërohet nga partia Socialdemokrate në pushtet, ka shkruar lidhur me Shqipërinë...

VIDEO/Nxorri përgjimet, qindra profile false sulmojnë gazetarin gjerman

Një sulm komentesh dhe reagimesh nga profile fallso i janë drejtuar gazetarit gjerman Peter Tiede menjehere sapo ai publikoi përgjimet mbrëmjen e djeshme. Vetë gazetari...

Përgjimet/Zagani tregon takimin me gazetarin gjerman: Ja çfarë biseduam

Pjesë e diskutimeve për përgjimet e BILD është bërë dhe ish-oficeri i policisë Dritan Zagani. Në një lidhje telefonike me emisionin “360 Gradë” tregoi...

Reagon sërish gazetari i “Bild”: Kam materiale të tjera, i publikoj...

Peter Tiede, gazetari gjerman i “Bild”, që publikoi dje 6 përgjime të reja nga dosja 339/1, ku dëgjohet Astrit Avdylaj me zyrtarë të lartë...

“O bobooo gjermani”, Ironia e Palokës për Ramën: Ky nuk është...

Nënkryetari demokrat Edi Paloka gjithmonë zgjedh të ironizojë kryeministrin Edi Rama dhe jo vetëm. Këtë mëngjes duke reaguar për publikimin e përgjimeve nga gazeta gjermane...

Prokuroria ndalon publikimin e përgjimeve, gazetari gjerman: Në Shqipëri po shkelet...

Gazetari gjerman që publikoi përgjimet ka reaguar sërish në rrjetet sociale, teksa ndalet tek perpjekja e prokurorisë për të censuruar median. Sipas gazetarit, referuar kushtetutës...

‘Bomba’ e gazetarit gjerman: Do publikoj 6 përgjime të plota se...

Gazetari i prestigjozes gjermane ‘Bild’, Pieter Tiede, i cili publikoi pak javë më parë në jëtë gazetë një shkrim kur për herë të parë...