Tag: gazetaret

Tritoli në Laç, pronari i lokalit kërcënon me armë gazetarët

Lokali të cilit i kishin vendosur një sasi tritoli ishte në pronësi të shtetasit Llesh Buruku. Shpërthimi ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës...

FOTO LAJM/ Lulzim Basha mbledh gazetarët në zyrë, por stonon me...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur në zyrë gazetarët. Këtë mëngjes, gazetarët e politikës janë mbledhur në një tryezë modeste me kryedemokratin. Ndryshe...

VIDEO SKANDAL/ “Do ju q* racën”, shefi i Urgjencës ofendon dhe...

Gazetarët janë nxjerrë me forcë nga spitali i Korçës. Ka qenë Shefi i Urgjencës që i ka ofenduar dhe i ka nxjerrë jashtë spitali...

ASTRIT PATOZI/ Gazetarët në çarkun e gjuetarit pa çifte

Ky debati i gjatë i raportit të Edi Ramës me shtypin ta shpif përtej faktit që gazetarët po i çon gati symbyllazi në çarkun,...