Tag: gazetam gjermane

“Die Standard”/Shkrimi për Ramën: Mos u impresiononi nga pikturat e tij...

Die Standard ne Austri ka publikuar nje tjeter shkrim lidhur me popullin shqiptar, ndersa ketu merret me dy kryeministriat, Albin Kurti dhe Edi Rama. ...

BILD publikon artikullin krahas përgjimeve: Rama njeri me lidhje të ngushta...

Gazeta prestigjioze gjermane BILD ka publikuar dhe  një artikull, ku në vijëmësi të audiopërgjimeve të publikuara, i bën jehonë dhe protestës së opozitës. Gazeta shkruan...