Tag: gardiani

FOTOLAJM/Pisha tek Kryeministria, për pak sa nuk shkaktoi një tragjedi

Per pak pisha qe shihni ne foto do te behej shkak i nje tragjedie. Mesohet se një pishë është thyer dhe ka rënë në...

Vrau dy të rinjtë në Patos, gardianit i digjet e gjithë...

Një zjarr ka rënë në një banesë ne fshatin Kuqar të Patosit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur të enjten, 2 janar 2020. Burimet bejne me...

Dy viktima në Patos, zbulohet aryseja pse nisi sherri në poliklinikë

Martin Skëndaj qëlloi sot me armë zjarri në ambientet e Poliklinikës së Patosit, duke lënë të vdekur Elis Kapajn 22 vjeç, ndërsa Manol Rrapaj...

EMRI/Bëhet për spital gardiani i burgut në Fier, fraktura të shumta...

Vetëm 20 ditë pasi kishte filluar punë, gardiani i burgut të Fierit, Xhevat Manaj është dhunuar nga dy persona ende të paidentifikuar. E gjitha ka...