Tag: fustani

FOTO/Kështu duket Beyonce me fustanin e krijuar nga dy stilistët shqiptarë

Nuk janë të paktat rastet, kur emrat e shqiptarëve permenden në veprat e tyre që marrin famë ndërkombëtare. Pas  Valdrin Sahitit, i cili veshi...

FOTO/Niset për event jashtë shtetit, Arminës i ndodh ajo që nuk...

Armina Mevlani është ndër blogeret më të dëgjuara në Shqipëri, por së fundmi suksesi i saj është shtrirë dhe në vende të tjera. Ajo...

VIDEO/Fituesja në garën e kërcimit ngre fustanin dhe i ‘tregon të...

Kjo video po qarkullon në rrjetet sociale, pasi fituesja e 'Strictly Come Dancing' ngriti fustanin më shumë sec duhej në kërcim, duke treguar pjesët...

FOTO/Luana i futet biznesit, ja çfarë surprize ka për të gjitha...

Luana Vjollca numëron 1.3 milionë ndjekës në Instagram, një numër i lartë ndjekësish, ndër më të lartët përsa i përket VIP-ave në Shqipëri. Kjo i...

VIDEO/’U kall nusja’, i merr flakë fustani sapo hyn në lokalin...

Në një video tashmë virale në rrjetet sociale, duket  se dita e dasmës nuk ka shkuar mirë për çiftin shqiptar. Teksa hyjnë në lokal për...